СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРАВА У НІМЕЧЧИНІ ВІД ЦНП

Wismar logoЦентр німецького права КНУ імені Тараса Шевченка спільно з Університетом прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну міста Вісмара (Німеччина) раді запросити викладачів права та науковців на стажування у межах підготовки до отримання вченого звання доцента та професора.

МЕТА СТАЖУВАННЯ: ознайомлення із сучасними німецькими підходами до тлумачення та застосування права, методиками вирішення юридичних казусів та викладання права.

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ: з 30 січня по 10 лютого 2017 р. Прийняття заявок на участь у стажуванні здійснюється до 1 грудня 2016 р.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Університет прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну міста Вісмара (Німеччина).

СПІКЕРИ: професорсько-викладацький склад університету міста Вісмара.

РОБОЧА МОВА: російська.

СЕРТИФІКАТ: учасники отримають офіційний сертифікат про проходження стажування із зазначенням кількості академічних годин.

Детальну програму стажування можна відкрити в новому вікні.

Учасники стажування сплачують самостійно: вартість навчання (200 євро), проживання та перебування у Німеччині (віза, медичне страхування, громадський транспорт тощо).
Центр німецького права надасть організаційну та консультативну допомогу учасникам стажування щодо оформлення візи, придбання квитків та планування подорожі.
Якщо Ви зацікавлені в участі у зазначеному заході, то просимо надсилати заповнену аплікаційну форму (завантажити форму) та резюме на електронну адресу Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

З повагою,
Центр німецького права