д.ю.н., проф. Мельник Роман Сергійович, директор Центру

R Melnyk main

Мельник Роман Сергійович - професор кафедри адмістративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, директор Центру німецького права.

Роман Сергійович є співзасновником та головним редактором від України німецького юридичного журналу "Recht der Osteuropäischen Staaten (ReOS)"; заступником головного редактора фахових юридичних журналів "Адміністративне право і процес" та "Журнал східноєвропейського права", членом правління Всеукраїнської громадської організації "Асоціація фахівців з адміністративного права"; членом науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України; членом правління ГО "Українсько-німецький правознавчий діалог"; керівником проекту "Університет юних правознавців".

Проф. Мельник є учасником численних міжнародних наукових стажувань та проектів, зокрема: стипендіатом Німецької служби академічних обмінів ДААД та Фонду ім. Александра фон Гумбольдта.

Детальніше...

д-р Бернгард Шлоер, довгостроковий ДААД-доцент

IMG 0750 cropД-р Бернгард Шлоер – доцент кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, радник з питань міжнародного співробітництва та проектної роботи Центру, член правління та представник ГО „Німецько-український правознавчий діалог“ за кордоном.

У 1983 р. пан Шлоер склав другий юридичний іспит; у 1989 р. захистив дисертацію; з 1984 по 1993 рр. був науковим асистентом на кафедрі публічного, економічного та податкового права під керівництвом проф. д-ра К. Фогеля на юридичному факультеті у Мюнхенському університеті ім. Людвига Максиміліана та викладачем адміністративного права у Католицькому університеті м. Айхштадт.

Д-р Шлоер займав посаду юридичного експерта та наукового консультанта з міжнародної проектної роботи в Україні, Азербайджані, Угорщині та Грузії.

Детальніше...

Яна Ляшко, координатор проектів

Jana Liashko Яна Ляшко - координатор проектів, учасниця та представник програми Німецького Центру Міжнародної Міграції та Розвитку (CIM) в КНУ. Ляшко Яна здобула вищу освіту в Лейпцизькому університеті (Німеччина) та КНУ ім. Тараса Шевченка, працювала в Німецькому науково-дослідницькому Центрі історії та культури Східної та Центральної Європи; пройшла практику в регіональному представництві Німецького товариства "Bildungswerk Sachsen der Deutschen Gesellschaft e.V." (м. Лейпциг).

Серед обов'язків: міжнародні проекти, координування міжнародного співробітництва, зв'язки із громадськістю та ін.

 

Анна Альшева, фахівець Центру

Alsheva Anna introАнна Альшева - викладач кафедри іноземних мов юридичного факультету КНУ, співробітник ЦНП.

Представник Німецького науково-дослідного товариства (DFG) в КНУ.

Серед обов'язків - переклад та публікація матеріалів на сайті, а також редагування статей Центру у Вікіпедії.

Валерія Асаулюк

Лаборант Центру німецького права з 2016 року.  

Навчається на 4 курсі юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, паралельно здобуває освіту філолога німецької мови. Є стипендіаткою програм DAAD та BAYHOST, а також учасницею німецькомовного Moot-Court у м. Києві та Дюссельдорфі, переможниця Міжнародного молодіжного юридичного форуму в м. Астана, Казахстан.
 
З 2017 року є лектором Університету юних правознавців
 
Серед обов'язків: допомога в організації та проведенні заходів, німецько-український переклад, каталогізація німецькомовної бібліотеки, а також матеріально-технічне забезпечення Центру. 

 

Данні Клаппер, лектор DAAD

Foto Danny Klapper

Данні Клаппер, лектор DAAD
 
Лектор Німецької  служби академічних обмінів (DAAD) в Центрі німецького права (ЦНП) та на кафедрі германської філології та перекладу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Контактна особа з питань стипендійних програм від DAAD та можливостей навчання в Німеччині.
Серед інших обов'язків: редагування статей Центру, викладання німецької мови та проведення тренінгів з метою удосконалення письмових навичок німецького наукового стилю.
 
Національний університет ім. Т. Шевченка
Юридичний факультет, Центр німецького права
вул. Володимирська, 60, Київ, 01033, ауд. 239
E-Mail: daad.knuatposteo.de
 
Консультації:
По вівторках 16:00 - 19:00

Дочірні категорії