д.філ,н., проф. Шаблій Олена Анатоліївна

kiz Shablii

Доктор філологічних наук, професор кафедри іноземних мов юридичного факультету, керівник Центру міжкультурної фахової комунікації та гармонізації термінології при корпорації "Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка".

Повноважена Київського національного університету імені Тараса Шевченка з академічної співпраці з німецькомовними країнами, президент ГО «Німецько-український правознавчий діалог».

 

д.ю.н., проф. Мельник Роман Сергійович, директор Центру

R Melnyk main

Мельник Роман Сергійович - професор кафедри адмістративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, директор Центру німецького права.

Роман Сергійович є співзасновником та головним редактором від України німецького юридичного журналу "Recht der Osteuropäischen Staaten (ReOS)"; заступником головного редактора фахових юридичних журналів "Адміністративне право і процес" та "Журнал східноєвропейського права", членом правління Всеукраїнської громадської організації "Асоціація фахівців з адміністративного права"; членом науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України; членом правління ГО "Українсько-німецький правознавчий діалог"; керівником проекту "Університет юних правознавців".

Проф. Мельник є учасником численних міжнародних наукових стажувань та проектів, зокрема: стипендіатом Німецької служби академічних обмінів ДААД та Фонду ім. Александра фон Гумбольдта.

Детальніше...

д-р Бернгард Шлоер, довгостроковий ДААД-доцент

IMG 0750 cropД-р Бернгард Шлоер – доцент кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, радник з питань міжнародного співробітництва та проектної роботи Центру, член правління та представник ГО „Німецько-український правознавчий діалог“ за кордоном.

У 1983 р. пан Шлоер склав другий юридичний іспит; у 1989 р. захистив дисертацію; з 1984 по 1993 рр. був науковим асистентом на кафедрі публічного, економічного та податкового права під керівництвом проф. д-ра К. Фогеля на юридичному факультеті у Мюнхенському університеті ім. Людвига Максиміліана та викладачем адміністративного права у Католицькому університеті м. Айхштадт.

Д-р Шлоер займав посаду юридичного експерта та наукового консультанта з міжнародної проектної роботи в Україні, Азербайджані, Угорщині та Грузії.

Детальніше...

Яна Ляшко, координатор проектів

Jana Liashko Яна Ляшко - координатор проектів, учасниця та представник програми Німецького Центру Міжнародної Міграції та Розвитку (CIM) в КНУ. Ляшко Яна здобула вищу освіту в Лейпцизькому університеті (Німеччина) та КНУ ім. Тараса Шевченка, працювала в Німецькому науково-дослідницькому Центрі історії та культури Східної та Центральної Європи; пройшла практику в регіональному представництві Німецького товариства "Bildungswerk Sachsen der Deutschen Gesellschaft e.V." (м. Лейпциг).

Серед обов'язків: міжнародні проекти, координування міжнародного співробітництва, зв'язки із громадськістю та ін.

 

Анна Альшева, фахівець Центру

Alsheva Anna introАнна Альшева - викладач кафедри іноземних мов юридичного факультету КНУ, співробітник ЦНП.

Представник Німецького науково-дослідного товариства (DFG) в КНУ.

Серед обов'язків - переклад та публікація матеріалів на сайті, а також редагування статей Центру у Вікіпедії.

Валерія Асаулюк

Лаборант Центру німецького права з 2016 року.  

Навчається на 4 курсі юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, паралельно здобуває освіту філолога німецької мови. Є стипендіаткою програм DAAD та BAYHOST, а також учасницею німецькомовного Moot-Court у м. Києві та Дюссельдорфі, переможниця Міжнародного молодіжного юридичного форуму в м. Астана, Казахстан.
 
З 2017 року є лектором Університету юних правознавців
 
Серед обов'язків: допомога в організації та проведенні заходів, німецько-український переклад, каталогізація німецькомовної бібліотеки, а також матеріально-технічне забезпечення Центру. 

 

Данні Клаппер, лектор DAAD

Foto Danny Klapper

Данні Клаппер, лектор DAAD
 
Лектор Німецької  служби академічних обмінів (DAAD) в Центрі німецького права (ЦНП) та на кафедрі германської філології та перекладу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Контактна особа з питань стипендійних програм від DAAD та можливостей навчання в Німеччині.
Серед інших обов'язків: редагування статей Центру, викладання німецької мови та проведення тренінгів з метою удосконалення письмових навичок німецького наукового стилю.
 
Національний університет ім. Т. Шевченка
Юридичний факультет, Центр німецького права
вул. Володимирська, 60, Київ, 01033, ауд. 239
E-Mail: daad.knuatposteo.de
 
Консультації:
По вівторках 16:00 - 19:00

Дочірні категорії