Представництво у Навчально-науковому Юридичному інституті

NauКооперація зусиль Центру німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ увінчалась успіхом і 26 лютого 2016 року під час VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Правова реформа в сучасних умовах: досягнення і перспективи» між інституціями був підписаний договір про співпрацю.

Цією угодою передбачено відкриття в НН ЮІ представництва Центру, який буде координувати проведення спільних науково-практичних та навчальних семінарів, конференцій, інших науково-освітніх заходів. Крім того, відкриття представництва буде сприяти залученню студентів, аспірантів, молодих вчених НН ЮІ НАУ до участі у міжнародних проектах, допомагати їм в отриманні доступу до електронних наукових ресурсів та вопублікуванні статей в зарубіжних юридичних виданнях, які входять до міжнародних наукометричних баз даних. Учасники Центру будуть мати змогу отримати майстер-клас і послухати лекції відомих німецьких вчених, удосконалити свої знання з німецької та англійської мови. Договір підписали - директор НН ЮІ, д.ю.н.професор Ірина Сопілко та директор Центру Німецького права КНУ ім. Тараса Шевченка, д.ю.н., професор Роман Мельник.