Регіональне представництво в Одесі

Odessa 0027 січня 2016 року у приміщенні Одеського національного університету імені І. І. Мечникова було укладено договір про співпрацю між Центром німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та економіко-правовим факультетом Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

На зустрічі були присутні: директор Центру німецького права Мельник Роман Сергійович, декан економіко-правового факультету Труба Вячеслав Іванович, заступник декана з наукової роботи Нігреєва Олена Олександрівна, викладачі економіко-правового факультету і німецькомовний студентський актив.

За результатами заходу було прийнято рішення про утворення Одеського регіонального представництва Центру німецького права. До складу регіонального представництва увійшли:

Odessa 01

Миколенко Олександр Іванович,

завідувач кафедри адміністративного та господарського права, доктор юридичних наук, професор

Odessa 02

Нігреєва Олена Олександрівна,

заступник декана з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент

Odessa 03

Валах Вікторія Володимирівна,

доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Контактна інформація Одеського регіонального представництва Центру німецького права: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.