На юридичному факультеті вивчали напрямки діяльності ЦНП

На юридичному факультеті вивчали напрямки  діяльності Центру німецького права

На юридичному факультеті відбулася зустріч представників Запорізького відділення Центру німецького права Київського національного університету ім. Т. Шевченка зі студентами-першокурсниками. Студент 4 курсу юридичного факультету, студентський голова Запорізького відділення Центру німецького права Олег Пелипенко розповів першокурсникам про структуру та діяльність Центру німецького права.

На заході представили основні напрямки підготовки учасників центру німецького права:

• вивчення спеціальної юридичної лексики німецької мови,
  • написання студентських наукових робіт, пов`язаних з правом Федеративної Республіки Німеччини,
  • участь у проектах, запропонованих Центром німецького права.

Декан юридичного факультету, голова Запорізького регіонального представництва Центру німецького права Тетяна Коломоєць підтримує прагнення студентів у вивченні іноземних мов, в тому числі і німецької мови юридичного спрямування. Вона сприяє ініціативам студентства з участі в освітніх, наукових заходах. Представники Центру німецького права розповіли про можливість участі в міжнародних наукових, студентських проектах в рамках яких можливе відвідання Федеративної Республіки Німеччини з метою освіти, ознайомлення з правової системою, функціонування державних органів, правозахисних організацій ФРН.

У подібних проектах студенти юридичного факультету ЗНУ вже брали участь в програмі «Studienreise». Завдяки ній отримали великий досвід та важливі професійні навички. Саме про цю програму розповів Олег Пелипенко та запросив студентів приєднатися до Центру німецького права. Як наслідок, зустріч викликала зацікавленість у першокурсників.