Видано Словник юридичної лексики

za slovnyk 00Запорізьке відділення під організацією та керівництвом професора Коломоєць Тетяни Олександрівни видали Словник юридичної лексики німецько-український та україно-німецький.

Двадцять сьомого грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету в урочистій обстановці презентували видання циклу двомовних словників юридичних термінів - німецько-український та українсько-німецький словник. Організатором заходу та модератором виступила декан юридичного факультету, голова Запорізького відділення Центру німецького права Київського національного університету ім. Т. Шевченка Тетяна Коломоєць, також на заході були присутні перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування Станіслав Іваненко та інші поважні гості. Під час заходу відбулася презентація четвертого тому перекладного словника юридичних термінів – німецько-українського та українсько-німецького – чергового етапу успішного втілення в життя масштабного проекту, у реалізації якого задіяні представники як юридичного факультету, так і факультету іноземної філології.

Декан, голова Запорізького відділення Центру німецького права Київського національного університету ім. Т. Шевченка Тетяна Коломоєць відзначила, що цей етап проекту набуває особливого значення у зв’язку з тим, що на базі юридичного факультету діє Запорізьке відділення Центру німецького права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, важливим підґрунтям створення словника юридичних термінів – є покращення умов для вивчення німецької мови професійного спрямування та з нагоди визначення україно-німецького року мов 2017/2018 р. Представники студентського осередку Запорізького відділення Центру німецького права подякували Тетяні Олександрівні за вагомий вклад в розвиток студентства та сприяння у вивченні німецької мови професійного спрямування.

Завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування Станіслав Іваненко зазначив, що цей міжфакультетський проект проходить у рамках реалізації Концепції вивчення іноземних мов у виші. Він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між представниками юридичного факультету та співробітниками його кафедри. Також він зазначив, що у планах обох факультетах – видання наступних томів перекладних словників юридичних термінів іноземними мовами.

Під час презентації словника Тетяна Коломоєць передала книгу в.о. директора наукової бібліотеки Ніні Чалій для передачі посібника до книжкового фонду університетської книгозбірні. Ніна Миколаївна подякувала за подарунок і зазначила, що словник, датований уже 2018 роком видання, увійде під одним із перших номерів до каталогу нових надходжень до бібліотеки наступного року.

za slovnyk 02

za slovnyk 01