Представники юридичного факультету привітали з днем народження Запорізьке міське товариство німців

Представники юридичного факультету та, зокрема члени Запорізького відділення центру німецького права Київського національного університету ім. Т. Шевченка відвідали захід, присвячений дню народженню Запорізького міського товариства німців «Wiederbelebung».

На базі товариства провели семінар із популяризації німецької культури, мови. Крім того, під час зустрічі обговорили подальші перспективи співпраці з представниками культури та науки. Модератором заходу стала голова Запорізького міського товариства німців Катерина Коломієць.

На початку зібрання Катерина Мечиславівна в своїй промові відзначила важливість співпраці з юридичним факультетом ЗНУ та Запорізькім відділенням Центру німецького права. На її думку, таке співробітництво дозволяє піднімати рівень обізнаності молоді та втілювати корисні проекти, запропоновані молоддю, які роблять перші кроки в реалізації соціально-корисних проектах, культурному житті та науці.

На заході, був представлений проект «Deutsche Jugendinder Ukraine», у рамках якого українська молодь матиме можливість втілювати в життя цікаві проекти. Своєю чергою, представники юридичного факультету, зокрема студент 4 курсу Олег Пелипенко висловили зацікавленість в участі в запропонованих проектах.

Варто відзначити, що керівництво юридичного факультету ЗНУ завжди підтримує подібні ініціативи та сприяє тому, щоб студенти займалися проектною діяльністю, присвяченою розбудові суспільства в науковій та культурній галузях. На завершення заходу перед гостями виступили члени музичного гуртка «Wiederbelebung», представивши саме німецькі народні пісні та танці.