ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У СФЕРІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ВІД ФОНДУ РОБЕРТА БОША

good governance blogШановні колеги,

пропонуємо вашій увазі нагоду отримати стипендію на участь в німецькомовній програмі підвищення кваліфікації "Good Governance".

Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance» – це однорічна німецькомовна програма підвищення кваліфікації Фонду Роберта Боша у співпраці з Німецьким Товариством Зовнішньої  Політики (DGAP) у сфері публічного управління. Програма розрахована на представників нової генерації управлінців, що готові брати відповідальність за майбутнє. Протягом року для учасників передбачено участь у трьох семінарах  та реалізацію проекту на батьківщині. До участі в програмі будуть обрані 20 кращих кандидатів, які володіють німецькою мовою, з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, Сербії, Туреччини та України. Професор Гюнтер Ферхойген, колишній Віце-Президент Європейської Комісії супроводжує програму в якості Директора Коледжу.

Учасниці та учасники програми Коледж Гьорделера матимуть можливість:

  • встановити контакти з авторитетними експертами у сфері суспільних відносин, управління, політики з Німеччини та Євросоюзу;
  • підвищити кваліфікацію з питань модернізації управління й належного врядування та отримати відповідний сертифікат німецького університету;
  • безпосередньо ознайомитись з роботою німецьких інституцій, які функціонують в аналогічній до вітчизняної установи сфері;
  • розвинути свої управлінські компетенції та отримати знання та навички в галузі  проектного менеджменту;
  • впровадити за підтримки досвідченого проектного менеджера власний проект на батьківщині;
  • стати частиною міжнародної мережі ангажованих представників сфери управління  в Європі.

Кінцевий термін подання заявок для участі у конкурсному відборі: 20 лютого 2017 року.
Початок програми: 06 вересня 2017 року.

Додаткова інформація: www.goerdeler-kolleg.de.

Контакт в Німеччині: Клер Луція Ляйферт, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакт в Україні: Людмила Бухаріна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сторінка ресурсного центру Грунт зі статтею про програму з вказівками та порадами щодо подання заявки (українською мовою).

Оригінал статті (німецькою мовою).