Німецько-український семінар в межах проекту "Умови функціонування третьої гілки влади"

unnamed 0221 вересня 2017 року Центр німецького права спільно з  Інститутом публічного права Геттінгенського університету імені Георга Августа (м. Геттінген, Німеччина) провів німецькомовний семінар в межах першого етапу проекту “Умови функціонування третьої гілки влади” за підтримки німецького фонду Александр фон Гумбольдт.

Проект буде реалізовуватися за участю українських та німецьких правників протягом трьох наступних років. Семінар відбувся за участі проф. д-ра Томаса Манна, директора Інституту публічного права Геттінгенського університету, та його німецьких колег.

Учасники воркшопу з впевненим володінням німецькою мовою мали змогу отримати інформацію щодо підготувки монографії, присвяченої питанням методики тлумачення права та обґрунтування судових рішень, що є дуже актуальним для вітчизняної практики правозастосування.

unnamed 03
unnamed 01