Візит представників Посольства до ЦНП

besuch 02

4 грудня 2017 керівник відділу культури і освіти Посольства Німеччини Андреа Штор та керівник консульсько-правового відділу Єнс Краус-Массе відвідали Центр німецького права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Декан юридичного факультету Іван Гриценко привітав гостей. Професор кафедри іноземних мов Олена Шаблій та доктор права Бернгард Шлоер представили поточні проекти Центру.

Візит представників Посольства надав можливість обговорити подальшу німецько-українську співпрацю та отримати інформацію про «Німецько-українську on-line-базу даних юридичної термінології», для реалізації якої в рамках Українсько-німецького року мов надається фінансова підтримка від МЗС Німеччини.

На сторінці Посольства у Фейсбуці зазначається, шо Центр німецького права засновано 2014 року і відтоді він організовує юридичні семінари, проводить німецькі мовні курси з акцентом на юридичну та наукову мову, допомагає зі знаходженням місця практики в університетах і адвокатських бюро Німеччини, консультує з поданням документів на отримання стипендій для дослідження та навчання в Німеччині, підтримує з публікацією в німецьких спеціалізованих журналах, надає доступ до німецькомовної юридичної літератури та багато іншого.

besuch 01

besuch 03