ЦНП для студентів: долучайся та користуйся перевагами!

Керуючись гаслом “Entwicklung durch Zusammenarbeit/“Розвиток через співпрацю”, Центр німецького права, у межах виконання покладених на нього завдань, організовує та проводить для студентів:

- навчальні та наукові заходи німецькою мовою;
- щорічні судові дебати “Moot-Court” з державного та конституційного права в Україні та Німеччині;
- безкоштовні курси німецької фахової мови юридичного спрямування та наукової німецької мови на всіх рівнях;
- пошук стипендій на навчання, літні курси та стажування у Німеччині;
- інформування про актуальні німецько-українські проекти, програми, конкурси тощо;
- безкоштовні короткострокові ознайомчі поїздки до німецьких університетів;
- консультування з питань оформлення документів та отримання стипендій від DAAD;
- підготовку до друку публікацій в юридичних наукових журналах Німеччини;
- завірення перекладів з та на німецьку мову для подання на стипендійні програми в Німеччину;
- культурні заходи за підтримки німецьких партнерів.
Крім того, в Центрі знаходиться бібліотека німецькомовної юридичної літератури, яка постійно оновлюється та відкрита студентам для користування.

На громадських засадах у Центрі німецького права працюють студенти юридичного факультету, які мають можливість активно долучатися до проектної роботи, удосконалювати знання німецького права та німецької мови, спілкуючись безпосередньо з її носіями.

Ви можете долучитися до команди ЦНП як
- волонтер;
- активіст;