Наукове стажування викладачів у Німеччині!

wiesmar03З 5 по 17 лютого 2018 року викладачі з різних університетів України, зокрема Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пройшли наукове стажування у Hochschule Wismar, University of Applied Sciences: Technology, Businessand Design (Німеччина).

Навчальну поїздку було організовано Центром німецького права КНУ.
Головна мета поїздки – отримання нових знань, підвищення рівня кваліфікації наукових співробітників і, звісно ж, обмін досвідом, порівняння методики та підходів до викладання права в українських та німецьких закладах вищої освіти.

Hochschule Wismar, University of Applied Sciences: Technology, Business and Design – це третій за величиною державний університет у Мекленбурзі-Передня Померанія. Університет пропонує понад 50 курсів, у тому числі курси дистанційного навчання, серед яких і юридичні дисципліни.
Під час проходження наукового стажування викладачі прослухали курси з проблем теорії права, методології викладання юридичних дисциплін, публічного та публічного процесуального права та ін.
Окрім навчання, українська делегація мала нагоду познайомитись з університетом, німецькою культурою та помандрувати кількома дивовижними містами Німеччини.

Ольга Саленко ділиться своїми враженнями від поїздки: «Ми мали змогу почерпнути безліч корисної інформації від модераторів та колег, відвідати судові органи, вирішити сотні казусів та кейсів. У нас також була насичена культурна програма. Ми оглянули просто неймовірні історичні міста Вісмар, Шверін, Любек, Берлін та Гамбург. Робочі моменти та дозвілля проводили з колегами з України та Казахстану. Хочу подякувати Центру німецького права і особливо – директору Центру Роману Мельнику та координатору проекту стажування для викладачів у Німеччині Богдані Чернявській за організацію».

Отже, поїздка була насичена яскравими емоціями та враженнями!

За результатами проходження наукового стажування усі учасники отримали сертифікати

Щодо участі в майбутніх стажуваннях звертайтесь до Центру німецького права (Zentrum des deutschen Rechts) або за телефоном 0931915505.

Фотографії учасників стажування є у нас на Фейсбуці