Із вдячністю партнерам та учасникам конференції

 

34533806 2040092496202851 2429956551771947008 nДля колективу Zentrum des deutschen Rechts було справою честі - виступити головними організаторами та партнерами Вюрцбурзького університету Julius-Maximilians-Universität Würzburg у проведенні Німецько-української Конференції Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини в м. Києві, оскільки усі співробітники нашого Наукового центру є також "німецькими Alumni" - учасниками різноманітних стажувань у Німеччині, дослідницьких програм, програм обмінів та випускниками німецьких університетів. 

 

Нашими спікерами були поважні гості з Німеччини та України, серед них:

Андреас Лір, президент Німецько-Української промислово-торговельної палати;
Юрій Дідевич Yuriy Didevych, координатор Програми міграція заради розвитку;
Анетте Кьостер, керівник відділу "Квалітативний менеджмент" Вюрцбурзького університету та ін.

Zentrum des deutschen Rechts висловлює глибоку подяку нашим спікерам за цікаві змістовні доповіді та важливий внесок у роботу конференції!

 

 

Як для учасників із різноманітних куточків України, які завітали до нас, так і для самих організаторів ця Конференція стала важливою науковою подією, яка сприяла зміцненню українсько-німецьких наукових зв’язків, взаємодії між українськими науковцями та випускниками німецьких університетів, що проживають в Україні та Німеччині.

Фото з конференції на нашому Facebook і в цьому пості.

Фото та повідомлення про екскурсію до компанії VEKA.