Програма семінару «Людська гідність у праві Німеччини, Польщі та України»

Human rights 640ГО Німецько-український правознавчий діалог спільно з Центром німецького права та Центром польського права Київського національного університету імені Тараса Шевченка повідомляють про проведення українсько-німецько-польського семінару «Людська гідність у праві Німеччини, Польщі та України».

Захід відбудеться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у період з 10 по 11 жовтня 2016 року. Робочі мови семінару українська, польська і німецька (із синхронним перекладом усіма мовами). Програма заходу розрахована на студентів, науковців, викладачів юридичних факультетів, суддів, державних службовців, практикуючих юристів, представників громадських організацій та засобів масової інформації.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ (відкриється в новому вікні)

Протягом дводенного семінару учасники матимуть змогу ознайомитися із теорією та практикою питання, зокрема з:
  • історією та теорією правового захисту гідності людини в Польщі, Німеччині та Україні та розвитку концепту гідності людини в Україні;
  • правовим захистом гідності людини в Польщі;
  • правовим захистом у Німеччині з огляду на сфери особливого адміністративного права;
  • людська гідність очима української поліції та ЗМІ тощо.
Крім того, заявленим учасникам заходу заздалегідь будуть надіслані приклади судових рішень та інші матеріали про порушення гідності людини. Завдання учасників полягатиме в тому, щоб оцінити їх, керуючись національним законодавством. Усі матеріали та висновки з дискусій будуть об’єднані у збірку, яка вийде друком. Збірку отримають учасники та організації, які вони представляють.
В рамках семінару запланована екскурсія Києвом.

Для участі у семінарі необхідно подати он-лайн заявку із короткою мотивацією до 8.09.2016 року за посиланням: http://goo.gl/forms/0vSesFE8DvTdb12X2 Учасники семінару будуть відібрані керівниками проекту на конкурсній основі. Про результати відбору всі кандидати будуть повідомлені не пізніше ніж 10.09.2016 року.

За більш детальною інформацією щодо проведення семінару звертайтеся до Ляшко Яни Миколаївни, E-Mail: yanaliashko  gmail  . com (скопіюйте адресу без пробілів) та rechtsdialog@ gmail. com