Воркшоп для викладачів права у м. Києві

Оголошення Воркшоп для викладачів

Центр німецького права спільно з університетом ім. Генріха Гейне (м. Дюссельдорф, Німеччина) запрошує викладачів юридичних факультетів до участі у німецькомовному воркшопі у рамках проекту «Семестр у Німеччині», який відбудеться в останній декаді травня 2017 у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Під час воркшопу німецькі колеги ознайомлять учасників з:
- особливостями навчання у Німеччині;
- німецькою методикою та підходами до викладання права;
- розробкою казусів для практичних занять.

Обов’язкова умова участі у конкурсі: впевнене володіння німецькою мовою (на рівні В2-С2).

Попередня програма завантажиться у вигляді *doc-файлу.

Учасникам воркшопу будуть відшкодовані дорожні витрати до та з м. Київ та покриті витрати на проживання та перебування.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист (німецькою мовою, обсяг до 2-х сторінок друкованого тексту) одним пдф-файлом, вказавши прізвище та ім'я, номер телефону, E-Mail, назву вищого навчального закладу та місто до 30 березня 2017 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактна особа – Яна Ляшко).