Запис на новий курс "Німецька мова - мова науки"

DaF page 001Шановні викладачі, студенти та всі зацікавлені,

Центр німецького права юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка оголошує про відкриття нового курсу

НІМЕЦЬКА МОВА – МОВА НАУКИ / DUTSCH ALS WISSENSCHAFTSSPRACHE

Основною метою курсу німецької мови як мови науки є підготовка до навчання, наукового стажування, написання наукових робіт німецькою мовою.

Під час курсу Ви матимете можливість ознайомитися як із загальними характерними ознаками німецького наукового стилю, так із особливостями написання певних видів наукових робіт, зокрема: вступу до статті (Einleitung), висновку (Zusammenfassung) та до  структури робіт загалом (Gliederung). Крім того, на заняттях будуть розглянуті такі теми як: нотування (Notizentechnik/Mitschrift), виокремлення важливої інформації при опрацюванні наукових статей (Exzerpt), правила цитування (Zitierweise), написання курсових робіт (Hausarbeit) тощо.

Обов'язкова умова для відвідування занять:

• впевнене володіння німецькою мовою на рівні С1-С2 ;
  • досвід написання статей, або інших видів наукових робіт німецькою мовою.

Для того, щоб записатися на курс, який розпочнеться наступного семестру, відправте Вашу заявку до 19-го лютого 2017 р., вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, курс / групу або посаду, рівень володіння німецькою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.