Німецька мова в німецькому університеті

Шановні студенти!

Мовний центр університета міста Пассау (Німеччина), який є офіційним партнером Київського національного університету мені Тараса Шевченка, запрошує студентів юридичного факультету на літній інтенсивний курс з юридичної німецької мови.

uni passau

Початок програми: 16 серпня 2017 року
Тривалість програми: 4 тижні (до 08 серпня 2017 року)
Мінімальний вік учасників: 18 років
Обсяг курсу: 80 занять по 45 хвилин
Курс завершується іспитом, в разі успішного складання якого учасники отримують сертифікат.
Термін подачі заяв – з 3 квітня 2017 року по 6 червня 2017 року. Оскільки мовний центр може прийняти тільки обмежену кількість учасників (не більше 120 осіб), реєстрацію може бути завершено раніше.

Програма передбачає проведення занять у першій половині дня 5 разів на тиждень (з понеділка по п'ятницю). Час після обіду учасники можуть проводити разом і тьюторами курсу (які є носіями мови) або планувати самостійно.

Розважальна програма, яка включена у ціну курса:

• вітальна вечірка
  • екскурсія містом Пассау
  • водна прогулянка річками Дунай та Інн
  • екскурсія до органного собору Штефансдом
  • відвідування традиційної баварської пивоварні

Заплановано також інші заходи за додаткову оплату, наприклад, екскурсія до Мюнхена та інші.

Проживання можливе у студентському гуртожитку.
Харчування забезпечується учасниками самостійно. У гуртожитку є кухня, також учасники отримують картку для можливості харчування в їдальні та кав'ярнях університету (Mensa-Card).
Можливе оформлення страхового полісу на 4 тижні.

Ціни
Мовний курс – 499 євро
Проживання – 290 євро + 200 євро страхова сума, яку Ви отримаєте при виїзді
Витрати на харчування - 200-300 євро