СТАЖУВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРАВА ВІД ЦНП

Wismar logoСпільно з Університетом прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну міста Вісмара (Німеччина) ми раді запросити викладачів права та науковців на стажування у межах підготовки до отримання вченого звання доцента та професора.

МЕТА СТАЖУВАННЯ: ознайомлення із сучасними німецькими підходами до тлумачення та застосування права, методиками вирішення юридичних казусів та викладання права.
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ: з 17 по 28 липня 2017 р. Прийняття заявок на участь у стажуванні здійснюється до 15 червня 2017 р.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Університет прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну міста Вісмара (Німеччина).
СПІКЕРИ : професорсько-викладацький склад університету міста Вісмара.
РОБОЧА МОВА: російська.
СЕРТИФІКАТ: учасники отримають офіційний сертифікат про проходження стажування із зазначенням кількості академічних годин.

Детальну програму стажування можна відкрити в новому вікні (сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3, сторінка 4, сторінка 5).

Учасники стажування сплачують самостійно: вартість навчання (200 євро), проживання та перебування у Німеччині (віза, медичне страхування, громадський транспорт тощо).
Центр німецького права надасть організаційну та консультативну допомогу учасникам стажування щодо оформлення візи, придбання квитків та планування подорожі.

Якщо Ви зацікавлені в участі у зазначеному заході, просимо надсилати заповнену аплікаційну форму (завантажити форму) та резюме на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Телефон для зв`язку +38 (093)191 55 05.