Оголошуємо відбір учасників для проекту «Умови функціонування третьої гілки влади»

Центр німецького права оголошує відбір учасників на участь у проекті «УМОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТРЕТЬОЇ ГІЛКИ ВЛАДИ»

Інфолист для завантаження (*PDF)

Центр німецького права КНУ ім. Тараса Шевченка спільно з Інститутом публічного права (університет ім. Георга Аугуста, м. Геттінген, Німеччина) оголошує відбір учасників для трирічного науково-дослідницького німецько-українського проекту «Умови функціонування третьої гілки влади».

До ключових питань належать: основні вимоги до незалежної роботи суддів, демократичний контроль за органами юстиції, обґрунтування судових рішень тощо. Проект передбачає співпрацю з німецькими колегами у сфері публічного права, участь у конференціях та планових робочих зустрічах, робочі поїздки до Німеччини та підготовку колективної німецько-української монографії. Перший захід запланований на середину вересня 2017 року у м. Київ. Усі витрати в межах проекту бере на себе організаційний комітет.

Вимоги:

• - впевнені знання німецької мови на рівні B2-C1
  • - досвід наукової діяльності у сфері публічного права (дисертації, наукові публікації, статті тощо). Для участі у конкурсі необхідно надіслати німецькою або українською мовою:
  • - CV
  • - мотиваційний лист
  • - список публікацій
  • - підтвердження рівня володіння німецькою мовою

Крайній термін подачі документів: 1 серпня 2017 року.

Документи потрібно надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши в темі листа «Участь у проекті». Додаткову інформацію Ви можете отримати, звернувшись за телефоном: (044)-239-32-69.