Як ЦНП відкрив рік німецької мови в Києві: фото з заходу

Шановні читачі, не пропустіть!

9 та 10 вересня на Контрактовій площі у Києві вуличним фестивалем відкривається Українсько-німецький рік мов. Відвідувачі запрошуються взяти участь у безкоштовних воркшопах з німецької мови, а також зробити перші кроки у вивченні німецької мови під час гри у футбол, участі у конкурсі з пазлами та куштування страв німецької кухні. Для дітей будуть запропоновані експериментальні майданчики та майстер-класи. Гості фестивалю скуштують традиційні німецькі страви та напої, а також візьмуть участь у кулінарних майстер-класах.

Центр німецького права матиме свій стенд, куди ласкаво Вас запрошує! Шукайте нас на мапі під номером 12.

В нашій програмі - вікторини на юридичну тематику, інформація про роботу центру, багато цікавого та тепла дружня атмосфера.
Подальшу інформацію Ви знайдете на сайті Гете-Інституту та в документі Програма заходу.

Яскраві фотографії з першого дня доступні на Фейсбуці

До зустрічі!