Німецькомовний воркшоп для викладачів права "Вища юридична освіта Німеччини"

logo

Центр німецького права спільно з університетом ім. Генріха Гейне (м. Дюссельдорф, Німеччина) запрошує викладачів юридичних факультетів до участі у воркшопі у рамках проекту «Семестр у Німеччині».

Під час воркшопу німецькі професори ознайомлять учасників з інформацією щодо особливостей навчання у Німеччині та, зокрема, з німецькою методикою та практичними підходами до викладання права. Окрім того, учасникам будуть представлені різноманітні типи занять, які орієнтуються, передусім, на практичне засвоєння матеріалу. Українські викладачі матимуть можливість попрацювати над розробкою концепцій роботи на один семестр згідно обраного наукового профілю, консультуючись при цьому з німецькими колегами, та отримати корисну інформацію з метою її подальшого практичного застосування.

Учасникам воркшопу будуть відшкодовані дорожні витрати та покриті витрати на проживання та перебування.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити гугл-форму, надіслати резюме та обгрунтування (німецькою мовою) особистої та професійної зацікавленості у цьому заході (обсяг до 1 сторінки друкованого тексту), вказавши прізвище та ім'я, номер телефону, E-Mail, назву вищого навчального закладу та місто 1 березня до 2018 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактна особа – Яна Ляшко). Виключно переможці конкурсу будуть повідомлені про прийняття до участі організаційним комітетом.

Обов’язкова умова участі у конкурсі: впевнене володіння німецькою мовою (на рівні В2-С2).