Німецько-українська Конференція Асоціації випускників (іде реєстрація)

csm Netzwerk UADE Kyiv deutsch 66ae1abe49Шановні випускники німецьких вузів, колишні стипендіати та всі зацікавлені!

З 29 травня по 1 червня 2018 р. в КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться Німецько-українська Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини, головним організатором якої виступає Науковий центр німецького права спільно з університетом імені Юліуса Максиміліана, м. Вюрцбурґ (Німеччина).

Головною метою Конференції є зміцнення українсько-німецьких наукових зв’язків, сприяння загальному процесу модернізації в Україні шляхом більш ефективної наукової взаємодії між українськими науковцями та випускниками німецьких університетів, що проживають в Україні.

Робоча мова конференції - англійська. У перший день конференції, 29 травня 2018 р. буде забезпечено синхронний переклад з німецької мови.

Участь у конференції - безкоштовна. Іногороднім учасникам відшкодовуються дорожні витрати та забезпечується проживання у м. Києві на період проведення заходу.

Детальна інформація та реєстрація за посиланнями: uni-wuerzburg.de та uni-wuerzburg.alumnionline.de .

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Реєстрація триває до 21 травня 2018 р.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру німецького права та координатора проекту з української сторони - Ляшко Яни Миколаївни:

З повагою,
команда ЦНП