СТАЖУВАННЯ У НІМЕЧЧИНІ!

alumni info 2018Науковий центр німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Університетом міста Вісмар (НІМЕЧЧИНА) радий запросити викладачів права та науковців на СТАЖУВАННЯ у межах підготовки до отримання вченого звання доцента та професора.

На стажування також запрошуються практикуючі юристи, судді, державні службовці!

МЕТА СТАЖУВАННЯ: ознайомлення з сучасними німецькими підходами до тлумачення і застосування права, методиками викладання права та вирішення юридичних казусів.

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ: липень 2018 р. (два тижні).

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Університет міста Вісмар (Німеччина).

СПІКЕРИ: професорсько-викладацький склад університету міста Вісмар.

РОБОЧА МОВА: російська.

ВАРТІСТЬ: Учасники стажування сплачують самостійно: сервісний збір; вартість навчання (250 євро), проживання (200 євро) та перебування у Німеччині (віза, медичне страхування, громадський транспорт тощо).

СЕРТИФІКАТ: учасники отримають офіційний сертифікат про проходження стажування із зазначенням кількості академічних годин.

Прийняття заявок на участь у стажуванні здійснюється до 30 травня 2018 р.

Науковий центр німецького права надає організаційну та консультативну допомогу учасникам стажування щодо оформлення візи, придбання квитків та планування подорожі.

Якщо Ви зацікавлені в участі у зазначеному заході, просимо надсилати заповнену аплікаційну форму та резюме на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Телефон для довідок +38 (093) 191 55 05.

За детальною інформацією звертайтеся: Bogdana Cherniavskaya