Про інформаційний центр

Метою створення при КНУ імені Тараса Шевченка постійно діючого Інформаційного центру (Humboldt Informationszenter, HIZ) є інформування та консультування молодих викладачів та співробітників ВНЗ України щодо головних програм фонду імені Александра фон Гумбольдта для проведення досліджень у Німеччині.

Вибір КНУ імені Тараса Шевченка як місця для заснування такого консультаційного центру ґрунтується на тому, що з часу надання Фондом імені Александра фон Гумбольдта міжнародних премій та стипендій (1953) більше п’ятдесяти випускників КНУ імені Тараса Шевченка у різні часи отримали цей почесний персональний ґрант, а сім з них зараз працюють в університеті.

Публікація на сайті КНУ імені Тараса Шевченка логотипу Фонду Гумбольдта, дозволить приєднатися до широкої мережі дослідницьких Центрів та європейських університетів для встановлення між ними прямих наукових зв’язків.

Програмним координатором HIZ є Мельник Роман Сергійович. Термін проведення консультацій – раз на тиждень за попереднім записом.