Moot Court в Дюссельдорфі

З ДЕРЖАВНОГО ТА КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА

Київ - Дюссельдорф

(червень-вересень 2016 р.)

З 08 по 10 червня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся підготовчий етап першого в Україні міжнародного німецькомовного MootCourt з державного та конституційного права.Організатором MootCourt виступив Центр німецького права КНУ в рамках проекту «Підтримка демократії в Україні», що фінансується за рахунок коштів DAAD. Захід проводиться у два етапи під керівництвом українських та німецьких викладачів на базі КНУ імені Тараса Шевченка та Університету імені Генріха Гейне м. Дюссельдорф.

Протягом 3-х днів студенти КНУ ім. Тараса Шевченка та інших вищих навчальних закладів України прослухали лекції з розвитку демократії у Німеччині з акцентом на принципи демократії та народний суверенітет, вибори та основні принципи їх проведення, а також органи представницької демократії. Крім того, студенти ознайомилися з методиками тлумачення права та опрацювання казусів, попрактикувалися у розв’язанні конкретних казусів. Влітку на них чекають два місяці напруженої підготовки до складання письмового іспиту, що визначить 8 студентів, які поїдуть до Дюссельдорфу брати участь у практичній частині проекту, що відбудеться з 19 по 24 вересня.
Альона Казанцева,
аспірант юридичного факультету,