Київська Модель Європейського Союзу 2016

model photo

План заходу (завантажити англійською мовою)

Київська Модель Європейського Союзу – це рольова та навчальна конференція, спрямована на імітацію функціонування законодавчих та виконавчих органів Європейського Союзу, що вперше планується до проведення на теренах України з 25 по 27 березня 2016 р.

Організатором Київської Моделі Європейського Союзу виступає юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка у співпраці з International Legal Relations Association, ГО «Українсько-німецький правознавчий Діалог» та Центром німецького права.

 

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/874576112662494/

Основне завдання Моделі – об’єднати у межах навчального проекту молодь з країн Євросоюзу та її сусідів з метою покращення розуміння сутності, принципів і процедур функціонування Європейського Співтовариства та його органів.

До участі у Київській Моделі Європейського Союзу запорошуються студенти та аспіранти, які бажають ознайомитися з роботою Європейських урядових установ та отримати практичний досвід у світі дипломатії.

Реєстраціяhttp://meukyiv.apply.beta-europe.org/

Детальну інформацію про Київську Модель Європейського Союзу, вимоги до кандидатів та порядок реєстрації можна дізнатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: 050 669 25 59 Юлія, 097 798 92 80 Марія.